• Królewska 36 lok.4 Grodzisk Mazowiecki
O firmie

Salon sprzedaży OKNA + DRZWI PREMIUM  to nowo powstały punkt na mapie Grodziska Mazowieckiego, oferujący dystrybucję oraz montaż  wysokiej jakości okien, drzwi i bram garażowych. Współpracujemy z firmami produkującymi wysokiej jakości okna PCV oraz aluminiowe, drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne oraz bramy garażowe.

Punkt GRUPA OKNA + DRZWI PREMIUM należy do części sieci GRUPY DEKARSKIEJ ściśle współpracujących z oddziałami Grupa Dekarska Mar-Bud w Milanówku oraz Grupa Dekarska Boguszewscy w Jaktorowie, dlatego jeśli są państwo na etapie budowy domu proponujemy doradztwo, wykonawstwo, a także montaż zarówno przy doborze okien, drzwi i bram ale także w kwestii wyboru pokrycia dachowego.

Charakteryzuje nas przede wszystkim wysoka jakość oraz dbałość o każdy szczegół. Grupa gwarantuje wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm świadczonych usług, dlatego zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy przeprowadzą państwa przez proces zakupu aż po montaż.

GRUPA DEKARSKA to nie tylko hurtownia oferująca pokrycia dachowe i wykonawstwo ale przede wszystkim profesjonalna obsługa doświadczonych handlowców, doradców technicznych i koordynatorów ściśle współpracujących z fachowcami. 

Pragniemy zaprosić państwa do współpracy. Na naszej stronie internetowej przedstawiamy ofertę na wybrany asortyment. W celu zapoznania państwa z naszą bogatą ofertą oraz negocjacji dotyczących indywidualnych wycen zapraszamy do naszego salonu sprzedaży przy ul. Królewskiej 36 lok. 4 w Grodzisku Mazowieckim.

  • Okna
Okna stanowią ważny element doświetlenia naszych pomieszczeń dlatego wybierz okna przez które zmienisz swój punkt widzenia. W naszej ofercie mamy okna dla wszystkich, dla których najmniejszy detal ma ogromne znaczenie, jak też dla wymagających klientów poszukujących ponad standardowych rozwiązań.
  • Drzwi
Drzwi zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne stanowią wizytówkę naszego domu oraz zdobią nasze pomieszczenia. Przy wyborze drzwi warto kierować się nie tylko wyglądem i estetyką ale również trwałością i funkcjonalnością.
  • Bramy
Obecnie wybór bramy garażowej to krok w stronę nowoczesności, funkcjonalności i innowacji. Garaż powinien spełniać odpowiednie parametry. Rzadko jest ogrzewany w takim samym stopniu, co pozostała część domu, ale warto, aby i w nim warunki były komfortowe.
Masz pytania ?
Napisz do nas
Pole zostało prawidłowo wypełnione!
Proszę wprowadzić imię i nazwisko!
Pole zostało prawidłowo wypełnione!
Proszę wprowadzić numer telefonu!
Pole zostało prawidłowo wypełnione!
Proszę wprowadzić adres e-mail!
Pole zostało prawidłowo wypełnione!
Proszę wprowadzić treść wiadomośći!
Pole zostało zaznaczone!
Pole wymagane!
79410
Kod prawidłowy!
Pole wymagane!
  • DANE KONTAKTOWE
Jerzy Tomczyk
Specjalista ds. sprzedaży
ul. Królewska 36 lok. 4
05-827 Grodzisk Mazowiecki
Lokal Grupa dekarska