• Królewska 36 lok.4 Grodzisk Mazowiecki
O firmie

Oferujemy Państwu pełen wachlarz, materiałów oraz wykonawstwo w segmencie pokryć dachowych.


30-letnie doświadczenie w tej branży pozwala nam w sposób profesjonalny zaproponować Państwu pełen wachlarz materiałów niezbędnych do wykonania powierzonego nam dachu.


Szeroka gama dostępnych materiałów oferowanych przez producentów jest przez nas sprawdzona, dlatego jesteśmy w stanie zapropować Państwu optymalne rozwiązania jeśli chodzi o dachy i dobór materiałów na dach, a co więcej wykonać go w sposób “fachowy” udzielając przy tym kilkuletniej gwarancji.


Działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1990 roku. Główną dziedziną naszej działalności jest sprzedaż hurtowa i detaliczna materiałów pokryciowych, a także świadczenie usług blacharsko-dekarskich. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie w zakresie sprzedaży oraz montażu pokryć dachowych.

Od początku postawiliśmy na wysoką jakość zarówno sprzedawanych materiałów jak i świadczonych usług.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają odpowiednie wykształcenie (tytuły mistrzowskie) i certyfikaty od producentów zdobyte na szkoleniach, a przede wszystkim szczycą się wieloletnią praktyką.


Polecane przez nas materiały pochodzą ze sprawdzonych źródeł – wyłącznie od renomowanych producentów, którzy gwarantują najwyższą jakość swoich produktów odpowiednimi certyfikatami i atestami zgodnymi z krajowymi normami.


Od czasu powstania naszej firmy nawiązaliśmy wiele kontaktów, które przyniosły owocną współpracę z różnymi firmami z branży budowlanej, zarówno producentami, deweloperami jak i małymi przedsiębiorstwami zajmującymi się m.in. wykonywaniem pokryć dachowych.


Działamy głównie na rynku lokalnym, czyli na terenie województwa mazowieckiego. Naszymi kontrahentami są zarówno duże koncerny jak i osoby fizyczne.


Możemy pochwalić się tym, że jesteśmy jedną z pierwszych w Polsce firm, które rozpoczęły układanie pokryć dachowych ze skandynawskich dachówek blaszanych.

  • Okna
Okna stanowią ważny element doświetlenia naszych pomieszczeń dlatego wybierz okna przez które zmienisz swój punkt widzenia. W naszej ofercie mamy okna dla wszystkich, dla których najmniejszy detal ma ogromne znaczenie, jak też dla wymagających klientów poszukujących ponad standardowych rozwiązań.
  • Drzwi
Drzwi zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne stanowią wizytówkę naszego domu oraz zdobią nasze pomieszczenia. Przy wyborze drzwi warto kierować się nie tylko wyglądem i estetyką ale również trwałością i funkcjonalnością.
  • Bramy
Obecnie wybór bramy garażowej to krok w stronę nowoczesności, funkcjonalności i innowacji. Garaż powinien spełniać odpowiednie parametry. Rzadko jest ogrzewany w takim samym stopniu, co pozostała część domu, ale warto, aby i w nim warunki były komfortowe.
Masz pytania ?
Napisz do nas
Pole zostało prawidłowo wypełnione!
Proszę wprowadzić imię i nazwisko!
Pole zostało prawidłowo wypełnione!
Proszę wprowadzić numer telefonu!
Pole zostało prawidłowo wypełnione!
Proszę wprowadzić adres e-mail!
Pole zostało prawidłowo wypełnione!
Proszę wprowadzić treść wiadomośći!
Pole zostało zaznaczone!
Pole wymagane!
79410
Kod prawidłowy!
Pole wymagane!
  • DANE KONTAKTOWE
Jerzy Tomczyk
Specjalista ds. sprzedaży
ul. Królewska 36 lok. 4
05-827 Grodzisk Mazowiecki
Lokal Grupa dekarska